Show of HandsShow of Hands

GemSummit October 26th, 2017 6:26pm

You can buy a small fast food meal for $4, or you can buy a large meal for $5. Even though the large costs more and you might not finish it, you know it’s technically a better value per dollar. Do you buy large?

4 Liked

Comments: Add Comment