Sign Up!
Login
Tonight I baked chicken cutlets, made chicken flavored noodles (thank you Lipton), and uncut steamed green beans. The total cost per person if a family of four ate, was pretty close to $2.75, excluding my labor and utilities. What did you do?
Comments: Add Comment